Derbowy sparing

18-07-2014, 22:25 Robert Połzoń

W piątek na boisku w Nowym Bytomiu swój pierwszy mecz kontrolny rozegrał zespół  Slavii Ruda Śląska. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotrowicza była drużyna Uranii. Kochłowiczanie grali bardzo szybko i momentami dominowali na boisku, jednak to zawodnicy Slavii wygrali mecz 2:1.

Slavia po sprytnym strzale jednego z testowanych zawodników już w piątej minucie objęła prowadzenie. Dziesięć minut później wyrównali kochłowiczanie. Rzut karny na bramkę zamienił Musiał. Piłkarze na przerwę schodzili z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie Slavia z minuty na minutę atakowała coraz groźniej. Ostatecznie zdołała strzelić tylko jednego gola. W 80 minucie z rzutu wolnego piękną bramkę zdobył M. Rejmanowski.

Slavia Ruda Śląska 2-1  (1-1) Urania Ruda Śląska