Remis kontrolowany

19-07-2014, 14:42 Robert Połzoń

Pierwszy sparing Wawelu Wirek zakończył się remisem 3:3. W sobotę rudzienie zmierzyli się z drużyną Wilki Wilcza.  Obydwie jedenastki groźnie atakowały jednak to drużyna z Wirku wydawała się być lepiej dysponowana tego dnia.

Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy z Wilczy, którzy dobrze wykorzystali dośrodkowanie z rzutu rożnego. W odpowiedzi w 34 minucie swojego pierwszego gola w tym meczu strzelił Lux. Dwie minuty później rudzienie prowadzili już 2:1. Piękne dogranie Majnusza sprawiło, że Lux zanotował drugie trafienie. Tuż przed przerwą goście zdołali wyrównać, zdobywając ładną bramkę z rzutu wolnego.

W drugiej połowie kolejnego gola zdobyli goście z Wilczy. Ta bramka nie podcięła jednak skrzydeł gospodarzom. Rudzianie dalej groźnie atakowali. Mimo wielu prób zdołali strzelić jeszcze tylko jednego gola. Po akcji lewą stroną, Kałużny  pięknie przelobował bramkarza ustalając wynik na 3:3.

Wawel Wirek 3-3 (2-2) Wilki Wilcza