Sparingowe lanie

23-07-2014, 20:09 Robert Połzoń

W środę przy sztucznym boisku na Nowym Bytomiu lało podwójnie -z nieba padał letni deszcz, a na murawie padła prawdziwa nawałnica bramek.  Sparing, podczas którego zmierzyły się drużyny Slavii i Wawelu Wirek, zakończył się wynikiem 6:0.

Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach zawodnicy trenera Piotrowicza  prowadzili już 3:0. W 15. minucie pierwszą bramkę strzelił Wawrzyczek. Kolejny na listę strzelców wpisał się jeden z zawodników testowanych.  Trzecie trafienie dla Slavii i ostatnie w pierwszej części gry odnotował Lach.

W drugiej połowie padły kolejne bramki dla Slavii. W 50. minucie bramkę na 4:0 zdobył T.Rejmanowski. Kolejnego gola z rzutu wolnego strzelił   M. Rejmanowski. Ostatna bramka w meczu padła z rzutu karnego. Jedenastkę pewnie wykorzystał Gancarczyk.

-Ten mecz był szkołą życia dla tych młodych piłkarzy, którzy dzisiaj wystąpili - mówił po meczu Jarosław Zajdel, trener Wawelu. - W pierwszej połowie mecz z naszej strony jeszcze jakoś wyglądał. Niestety w drugiej części gry coś się posypało- dodaje.

Slavia Ruda Śląska 6:0 (3:0) Wawel Wirek